Szafy i garderoby

Garderoba stanowi najistotniejsze miejsce praktycznie dla każdej kobiety. To tam znajdują się „najcenniejsze” rzeczy pozwalające damą ubierać się codziennie w coś innego. Panowie zaś, choć zazwyczaj posiadają na wyłączność tylko fragment tego miejsca, także często z niego korzystają. Aby móc stworzyć we własnym domu garderobę, wcale nie potrzeba zbyt dużo wolnej przestrzeni. W praktyce rozsądne rozplanowanie i zastosowanie nowoczesnych mebli mogą wyciągnąć znaczny potencjał nawet z niewielkich przestrzeni. Doskonałym tego przykładem są rozwiązania typu szafy przesuwne, pozwalające na ograniczenie miejsca przy korzystaniu z poszczególnych szaf i półek. Jeżeli poszukują Państwo praktycznego rozwiązania, które znakomicie wkomponuje się w panujący wystrój domu, nasza bogata oferta z pewnością zadowoli gusta niejednego człowieka.


Meble do garderoby

Nasza firma od ponad 15 lat działa na terenie miasta Wrocław, gdzie oferujemy dojazd do klienta i montaż naszych produktów. Wszystkie prace wykonywane są maksymalnie w ciągu dwóch dni, a dodatkowo nie pozostawiają żadnych śladów i zabrudzeń, dzięki stosowaniu nowoczesnych odkurzaczy pochłaniających pyły podczas montażu mebli. Do naszych produktów wykorzystujemy nowatorskie podejście oraz specjalistyczne narzędzia od producenta FESTOOL po to, by stworzyć meble o jak najwyższej jakości. Co więcej, wykorzystujemy podzespoły marki Hettich, będącej liderem okuć i systemów meblarskich, pozwalając tym samym na wieloletnią służbę naszych produktów. Ponadto oferujemy Państwu nie tylko praktyczne rozwiązania, ale posiadające również niepowtarzalny design, a to wszystko za sprawą wykonywania grafik 3D zarówno na szkle, jak i na drzwiach szaf. W efekcie pozwalają one na wydobycie głębi i optyczne powiększenie danego pomieszczenia, jak i wprowadzają nowoczesny powiew w technologie wykonywania i zdobienia.


Rozwiązania na każdy wymiar

Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają na dobór mebli do indywidualnych potrzeb. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, wykonujemy wizualizacje 3D danego projektu, tak, by jak najbardziej uzmysłowić klientom ostateczny efekt. Stąd też, jeżeli interesują Państwa garderoby na wymiar Wrocław, zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatną wizytę podczas, której wykonamy pomiar oraz wycenę wszystkich prac.